Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Omtaş Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Sistemle Evinizi Ofisinizi Güvenle Taşımaktadır Firmamız Bir Telefon kadar Sizlere Yakındır Omtaş Nakliyat ASANSÖRLÜ Sistemle Eşyalarınız Yıpranma dan Zaman Açıdan Daha Pratik ve Sağlıklı Bir Taşıma Gerçekleşecektir.

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Kaliteli Güvenli Hizmet Doğrultusunda Omtaş Anlayışı ve Fiyat Avantajlarından Faydalanmayı Unutmayin.

Evden Eve Nakliyat Norlam Sıradan Herkesin Yapamadığı Bir Sektör dallarından Önemli ve Hassasiyet istenen bir iştir

Omtaş Nakliyat Ücretsiz Ekispertizimiz Tarafından Eşyalarınız Görülerek Tespit Yapılarak Taşıma Günü Hiç bir Aksantılar Yaşanmaması için Tedbir ve önlemler Alınarak Eksiksiz bir Şekilde Belirlemiş Gün ve Saat ta kapinizda Olacaktir.

Tüm EsyEşyaları A.den Z.ye Kadar Eşyalarınız Sökülmesi Yapılarak patpat Naylonlarla Sarılarak Ambalaj Olarak Tasinacaktır.

Firmamız İlk Günkü Gibi işini severek Saygi Göstererek Yapılmaktadır Türkiye’nin Neresinde Olursanız Olun Omtaş Nakliyat Gününde ve Saatın’da  Kabinizda Olacaktır.

Ulaştırma bakanlığı tarafından verilmiş olan K.3 Taşıma Yetki Belgesi Bu Hakkıyla Layıkıyla Yapan Firmalara verilmiştir Bu belgeyi Sahip Olmayan Korsan İnternet Üzerinden Firma olarak Gözüken Korsanlar Tarafından Mağdur Olursanız Kanunen Hiç bir Talep Edemezsiniz

Bu konulara Dikkat ve Özen Göstermeniz Önemle Rica ederim Taşınmadan Önce Taşıma K-3 Yetki Belgesi Sicil Kayıt Numarası Hangi V.D Bağlı Olmasinı İstemeyi Kesinlikle Unutmayınız

Muhalkak Sözleşmesini Yapıniz.

Omtaş Nakliyat Asansörlü Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşımacılık ve Müşterilerini Memnun Ede Bilmesi için Tüm Hasasyetini kulanmaktadir.

İst.      0216 517 13 03 – 0506 903 89 89

Gebze 0262 644 18 80 – 0535 740 26 48

İzmit  0262 644 11 00 – 0542 443 99 88

Yanıt Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: