Evden Eve Nakliyat

arac-omtas-150x150Diğer birçok nakliyat firmasının aksine, nakliyat sektöründe duyulmuş bir imaja sahip olan firmamızın araçları tamamen nakliyat için özel olarak dizayn edilmiştir. Büyük ve daha küçük çelik kasalı ve kapalı araç seçeneklerimiz vardır.Böylece evinizin ya da nakliyat işleminizin ihtiyacına göre daha ekonomik bir araç tahsisi gerçekleştiriyor ve müşterilerimizin ödeyeceği fiyatı daha ekonomik bir denge de tutuyoruz. Büyük ve küçük araçlarımızın tamamı kasalarında özel bölmelere sahip olan ve korunaklı araçlardır. Böylece eşyalarınız özel bölmelerde daha güvenli şekilde taşınıyor ve olası meydana gelebilecek riskler en aza indirgenmiş oluyor.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Araçlarımızın özel tasarımlarının yanı sıra şoförlerimiz de araçları sarsıntısız kullanma konusunda özel deneyime sahip ve eğitilmiş elemanlardan oluşmaktadır. Böylece sarsıntı da riske girebilecek eşyalarınızın tamamı için artık endişe duymanıza gerek yok demektir. Araçlarımız her nakliye öncesi ve sonrası tamamen profesyonel malzemeler kullanılarak dezenfekte edilmektedir. Böylece araç içerisinde eşyalarınızın herhangi bir etkiye uğramasını ortadan kaldırmakla kalmıyor aracında etkiye maruz kalmamasını sağlıyoruz.

Tüm bunların yanı sıra ev diğer mobilya eşyalarınızın tamamının taşımacılık sigortasını firmamız bizzat yapıyor. Meydana gelmeyecek olsa da işini şansa bırakmıyor ve olası bir hasar durumunda sizi mağdur etmiyor. Siz de tüm bu ayrıcalıklardan faydalanarak taşımacılık işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız, ya da tam profesyonel bir taşımacılığa ihtiyacım var diyorsanız hemen firmamız ile çalışmaya başlayarak bu avantajlara sahip olabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: