Kurtköy Evden Eve Nakliyat

İstanbul Kurtköy, yeni bir parlayan yıldız olarak Anadolu yakasının yerleşim için tercih edilen bölgeleri arasında yer almaktadır. Bu bölgede yapılacak olan taşınmalarda yanınızda uzman bir yardımcı arayışınızı Omtaş Nakliyat kalitesini sunacak olan Kurtköy Evden Eve Nakliyat bitirmektedir. Evden eve taşımacılığın uzman ismi Omtaş, vereceği hizmetler ile size sorunsuz taşınma keyfi yaşatacaktır.

Ev taşınmalarında en büyük sorunlar arasında eşyaların zarar görme ihtimali ve taşınma maliyetleri olmaktadır. Kurtköy evden eve nakliyat işlerinizde Omtaş firması ile çalışanlar için bunlar bir problem değildir. Uzman ekipleri ile vereceği kaliteli taşınma hizmetlerinde firmamız her zaman uygun fiyat seçeneğini size sunabilmektedir. Firmamız, sizin çağrı merkezimizi aramanız ile hemen harekete geçecek ve size bir ücretsiz ekspertiz gönderecektir. Sonrasında ise sizin istekleriniz doğrultusunda taşınma planınız oluşturulacaktır. Eşyalar bundan sonrasında tamamen uzman personelimize emanet olup zarar gelmeden yeni adreslerine ulaşmasında ekiplerimizin sorumluluğunda olacaktır. Eşyaların uygun biçimde demontaj işlemleri, uygun paketleme malzemeleri ile paketlenmesi, araçlara yüklenmesi, yeni yerlerine yerleştirilmesi ve montajı firmamızın görevleri arasında yer alır. İstendiğinde firmamız eşyaları gerçek değerleri üzerinden sigorta yaparak sigortalı taşımacılık çözümleri de sunmaktadır. Asansörlü araçlar ile güçlü bir filoya sahip olan firmamız gerektiğinde bu araçları da devreye sokarak istenildiği gün ve saatte taşınmanın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Sizlerin taşınmalarda rahat etmesi için hizmet veren firmamız; ofis taşımacılığı, şehirlerarası taşıma, depolama gibi çözümleri de sunarak müşteri memnuniyeti elde etmeye çalışır.

Tarih: Kasım 27, 2014, kategoriler: İstanbul Yazar:

Etiketler: , ,

Yanıt Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: