Paketleme Hizmeti

evden-eve-paketlenmis

Eşyalarınızın en iyi şekilde taşınabilmesi için dış ortamlardan alabileceği muhtemel zarar ya da risk oranı en aza indirilmelidir.
Bunu da en kolay ambalajlama işlemi ile gerçekleştirebiliriz. Omtaş Nakliyat firması eşyalarınızın taşınması aşamasında size özel bir paketleme servisi de sunmaktadır. Bu deneyim sonucunda evinize geldiğinizde eşyalarınızın en ufak bir hasar ya da çizik ile karşı karşıya kalmadığını göreceksiniz.

Mobilyalar bir evin eşyalarının en önemli unsurudur, bu nedenle taşınmasında da dikkat edilmesi gereken en kayda değer eşya sınıfı bunlardır. Mobilyalar gerektiğinde istenen büyüklüğe sahip olunabilmesi için de montaj edilmeli ve o şekilde yerleştirilmelidir. Ayrıca mobilyalar en muhtemel riske sahip eşyalar olduğu için Kraft kağıtlı ve havalı naylonlara sarılarak muhafaza edilmelidir.

Tabii mobilyalar bir evin bel kemiği fakat geri kalan tüm eşyaların da aynı şekilde özenli bir paketleme işleminden geçmesi gerekmektedir. Aynı hassasiyet ile kırılması muhtemel görülen ve hassas olarak nitelendirilen sınıfa mensup olan (cam vs gibi) eşyalarınızda gerektiği şekilde ambalajlanmalı ve dış etkenler ile arasındaki ilişkiler en aza indirilmelidir.

Omtaş Nakliyat tüm eşyalarınız için özel bir paketleme şekli kullanır ve hepsinin ihtiyacı olan malzemeden paketlenmesi ve en korunaklı hale getirilmesi sağlanır. Böylece eşyalarınız nakliyat ve taşıma sırasında en ufak bir zarar ile karşı karşıya gelmez.  Tüm malzeme ve eşyalarınızın özel yöntemler ile paketlendiği bir nakliyat firması ile çalışmak ve her şeyin tam profesyonel olduğunu görmek istiyorsanız mutlaka Omtaş Nakliyat firmamızı tercih etmelisiniz.

%d blogcu bunu beğendi: