TUZLA Evden Eve Asansörlü Nakliyat

TUZLA Evden Eve Asansörlü Nakliyat

         Asansörlü Taşıma

Tuzla Evden Eve Taşımacılık Sektö ya ofründe Lider Olan Firmamız Kalitesine Kalite ve  Yenilik Katarak Asansörlü Hizmet  Sunuyoruz.Kaliteli ve Sigortalı Taşımasını Yapıyoruz Tum Eşyalarınız SİGORTA Kapsamında Taşıması Yapılmaktadır.

Omtaş Evden Eve Nakliyat Tuzla Bölgesinde Yıllardır Binlerce Bireysel ve Kurumsal Taşımalarda Hizmet vermiştir Daima Müşteri Memnuniyeti NE  önem vererek Gayret Çaba Göstermiştir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat. OMTAŞ NAKLİYAT Şehir İçi Şehirler Arası Ev Ofis Fuar Fabrika V.S Tüm Taşımacılık Dallarında Güvenini daima Kazandırarak Hizmet Yapmıştır Asansörlü Sistemiyle Evinizi Daha Hızlı Daha Güvenli ve Rahat Bir taşınma Omtaş Nakliyat la Yaptıra bilirsınız Ekiplerimiz Deneyimli Profesyonel İşinin Ehli olan İnsanlardır.

 

Yıllardan beri süre gelen kaliteli ev taşımasıyla Siz degerli müşterilerimize Hizmet sunuyoruz  profesyonel kaliteli yıllardan beri Tuzla ve İstanbul cevresinde hizmet vermekteyiz Taşıma esnasında Mobilya ve beyaz eşyalarınız tarafımızca paketlenmesi gercekleştirmekteyiz Montaj ve de montajı ve duvar ve avize montajı’da yapılmaktadır.

 

Eşyalarınız tasıma esnasında tarafımızca sigortalı ve garantili taşınmaktadır Omtaş Nakliyat Tuzla da Kentsel Dönüşüm projesinde Tuzla da Yoğun bir Tasıma süreci başlamasından dolayı coğu müstearı bazı korsan firmalar Magduryetini Yaşanmakta oldular Bu Tür Önlemleri Alabilmemiz için Taşımadan once gerçek bır nakliyat Firmasıyla  Anlasmak İçi  Gerekli Onlemler Firmadan Ulaştırma Bakanlıgın Vermiş Oldugu K. 3 Taşıma Yetki Belges Firmanın SİCİL Kayıt Numarası Firmayla Kaşeli Sözleşmesi

İzmit Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yanıt Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: